| Paketleme materyali | Plastik |
|---|---|
| Otomatik sınıf | Otomatik |
| Şart | Yeni |
| Garanti | 1 yıl |
| Anahtar satış noktaları | Kullanımı Kolay, Yüksek doğruluk, Çok İşlevli, Otomatik, Enerji tasarrufu |
| Motor | iletkenlik birimi |
|---|---|
| Çevirici | ABB |
| Sıcaklık kontrolörü | OMRON |
| devre açıcı | Schneider |
| hız | 10-30mm / dakika |
| Motor | iletkenlik birimi |
|---|---|
| Çevirici | ABB |
| Sıcaklık kontrolörü | OMRON |
| devre açıcı | Schneider |
| hız | 10-30mm / dakika |
| Motor | iletkenlik birimi |
|---|---|
| Çevirici | ABB |
| Sıcaklık kontrolörü | OMRON |
| devre açıcı | Schneider |
| hız | 10-30mm / dakika |
| Paketleme materyali | plastik |
|---|---|
| Otomatik kalite | Otomatik |
| Şart | Yeni |
| Garanti | 1 yıl |
| Anahtar satış noktaları | Kullanımı Kolay, Yüksek doğruluk, Çok Fonksiyonlu, Otomatik, Enerji tasarrufu |
| Malzeme | PVC + DOP + CaCO3 + Katkı |
|---|---|
| Motor | iletkenlik birimi |
| Çevirici | ABB |
| devre açıcı | Schneider |
| Sıcaklık kontrolörü | OMRON |
| Malzeme | PVC + DOP + CaCO3 + Katkı |
|---|---|
| Motor | iletkenlik birimi |
| Çevirici | ABB |
| devre açıcı | Schneider |
| Sıcaklık kontrolörü | OMRON |
| Malzeme | PVC + DOP + CaCO3 + Katkı |
|---|---|
| Motor | iletkenlik birimi |
| Çevirici | ABB |
| Sıcaklık kontrolörü | OMRON |
| devre açıcı | Schneider |
| Malzeme | PVC + DOP + CaCO3 + Katkı |
|---|---|
| Motor | iletkenlik birimi |
| Çevirici | ABB |
| devre açıcı | Schneider |
| Sıcaklık kontrolörü | OMRON |
| Malzeme | PVC + DOP + CaCO3 + Katkı |
|---|---|
| Motor | iletkenlik birimi |
| Çevirici | ABB |
| devre açıcı | Schneider |
| Sıcaklık kontrolörü | OMRON |