| ad | PE Levha Makinası |
|---|---|
| Motor | iletkenlik birimi |
| Çevirici | ABB |
| kullanım | Gıda endüstrisi |
| Sıcaklık kontrolörü | OMRON |
| ad | PP ABS PE Levha Makinesi |
|---|---|
| Çevirici | ABB |
| devre açıcı | Schneider |
| Sıcaklık kontrolörü | OMRON |
| kalınlık aralığı | 40mm |
| Motor | iletkenlik birimi |
|---|---|
| Çevirici | ABB |
| devre açıcı | Schneider |
| Sıcaklık kontrolörü | OMRON |
| model | SJSZ80 / 156 |
| Malzeme | PVC + DOP + CaCO3 + Katkı |
|---|---|
| Motor | iletkenlik birimi |
| Çevirici | ABB |
| devre açıcı | Schneider |
| Sıcaklık kontrolörü | OMRON |
| Motor | iletkenlik birimi |
|---|---|
| Çevirici | ABB |
| devre açıcı | Schneider |
| Sıcaklık kontrolörü | OMRON |
| Tahta kalınlığı | 1-10mm |
| Motor | iletkenlik birimi |
|---|---|
| Çevirici | ABB |
| devre açıcı | Schneider |
| Sıcaklık kontrolörü | OMRON |
| kalınlık aralığı | 1-40mm |
| Motor | iletkenlik birimi |
|---|---|
| Çevirici | ABB |
| devre açıcı | Schneider |
| Sıcaklık kontrolörü | OMRON |
| kalınlık aralığı | 1-40mm |
| Motor | iletkenlik birimi |
|---|---|
| Çevirici | ABB |
| devre açıcı | Schneider |
| Sıcaklık kontrolörü | OMRON |
| model | SJSZ65 / 132 |
| Motor | iletkenlik birimi |
|---|---|
| Çevirici | ABB |
| devre açıcı | Schneider |
| Sıcaklık kontrolörü | OMRON |
| model | SJSZ65 / 132 |
| Motor | iletkenlik birimi |
|---|---|
| Çevirici | ABB |
| devre açıcı | Schneider |
| Sıcaklık kontrolörü | OMRON |
| model | SJSZ65 / 132 |