| Vida çapı | 75mm |
|---|---|
| Yüklenmiş kapasite | 80-100KVA |
| Voltaj | 380V, 50Hz |
| Çıktı | 400-500kg / gün |
| Motor | Siemens Motor |
| İsim | Meltblown Nonwoven Kumaş Makinası |
|---|---|
| Yüklenmiş kapasite | 80-100KVA |
| Voltaj | 380V,50Hz |
| Çıktı | 400-500kg/gün |
| kullanım | KN95 KF94 FFP2 Maskesi |
| Vida çapı | 65mm |
|---|---|
| Yüklenmiş kapasite | 60-80KVA |
| Voltaj | 380V, 50Hz |
| Çıktı | 400-500kg / gün |
| Motor | Siemens Motor |