| Motor | iletkenlik birimi |
|---|---|
| Çevirici | ABB |
| devre açıcı | Schneider |
| Sıcaklık kontrolörü | OMRON |
| kalınlık aralığı | 1-40mm |
| ad | PE Levha Makinası |
|---|---|
| Motor | iletkenlik birimi |
| Çevirici | ABB |
| kullanım | Gıda endüstrisi |
| Sıcaklık kontrolörü | OMRON |
| Motor | iletkenlik birimi |
|---|---|
| Çevirici | ABB |
| devre açıcı | Schneider |
| Sıcaklık kontrolörü | OMRON |
| kalınlık aralığı | 3-40mm |
| Motor | iletkenlik birimi |
|---|---|
| Çevirici | ABB |
| devre açıcı | Schneider |
| Sıcaklık kontrolörü | OMRON |
| kalınlık aralığı | 3-40mm |
| ad | PP ABS PE Levha Makinesi |
|---|---|
| Çevirici | ABB |
| devre açıcı | Schneider |
| Sıcaklık kontrolörü | OMRON |
| kalınlık aralığı | 40mm |
| İsim | pp içi boş levha makinesi |
|---|---|
| Material | PP |
| Motor | SIEMENS |
| Inverter | ABB |
| Contactor | Schneider |