| İsim | PP Levha Yapma Makinesi |
|---|---|
| Malzeme | polietilen |
| Motor | SIEMENS |
| Inverter | ABB |
| Control | PLC Control |
| Malzeme | PP Polietilen |
|---|---|
| Motor | iletkenlik birimi |
| Çevirici | ABB |
| devre açıcı | Schneider |
| Sıcaklık kontrolörü | OMRON |
| Malzeme | PP Polietilen |
|---|---|
| Motor | iletkenlik birimi |
| Çevirici | ABB |
| devre açıcı | Schneider |
| Sıcaklık kontrolörü | OMRON |
| Malzeme | PP Polietilen |
|---|---|
| Motor | iletkenlik birimi |
| Çevirici | ABB |
| devre açıcı | Schneider |
| Sıcaklık kontrolörü | OMRON |
| Malzeme | PP Polietilen |
|---|---|
| Motor | iletkenlik birimi |
| Çevirici | ABB |
| devre açıcı | Schneider |
| Sıcaklık kontrolörü | OMRON |
| Motor | iletkenlik birimi |
|---|---|
| Çevirici | ABB |
| devre açıcı | Schneider |
| Sıcaklık kontrolörü | OMRON |
| kalınlık aralığı | 3-40mm |
| Motor | iletkenlik birimi |
|---|---|
| Çevirici | ABB |
| devre açıcı | Schneider |
| Sıcaklık kontrolörü | OMRON |
| kalınlık aralığı | 1-40mm |
| Motor | iletkenlik birimi |
|---|---|
| Çevirici | ABB |
| devre açıcı | Schneider |
| Sıcaklık kontrolörü | OMRON |
| kalınlık aralığı | 3-40mm |
| Motor | iletkenlik birimi |
|---|---|
| Çevirici | ABB |
| devre açıcı | Schneider |
| Sıcaklık kontrolörü | OMRON |
| kalınlık aralığı | 3-40mm |
| Motor | iletkenlik birimi |
|---|---|
| Çevirici | ABB |
| devre açıcı | Schneider |
| Sıcaklık kontrolörü | OMRON |
| kalınlık aralığı | 1-40mm |